Regulamin

Warunki zakupu

 

1. Wypełnienie formularza oraz przesłanie go poprzez przycisk "wyślij zamówienie" jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia. Powoduje to zapisanie w bazie danych informacji wpisanych w formularzu oraz nazwy nadawcy oraz daty i godziny wysłania formularza.

2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę Galeria J w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 r.

3. Zamówienie złożone w galerii internetowej zostanie w ciągu 3 dni roboczych potwierdzane telefonicznie, lub e-mailowo przez firmę Galeria J. Zamówienie potwierdzone, zgodnie z Art. 66. ust. 1 KC, traktowane jest jako złożone oświadczenie woli. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia firma "e-antyki.com". zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zamówienia.

4. Realizacja zamówienia następuje w ciągu 48 godzin od daty potwierdzenia zamówienia. W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto firmy Galeria J (numer konta 72 1750 0012 0000 0000 0564 2655) lub dostarczenia potwierdzenia o dokonaniu przelewu. Na czas realizacji zamówienia składa się obsługa zamówienia przez Galerię J oraz czas dostarczenia towaru przez Kuriera/ Pocztę Polską. Strony mogą ustalić inny czas realizacji zamówienia.

5. Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający i są one doliczane do ceny obiektu.

6. Rezerwacja dokonana przez stronę sklepu jest honorowana przez 14 dni, po upływie tego terminu nieodebrane obiekty sa ponownie wystawiane do sprzedaży.

7. Na życzenie zamawiającego wystawiamy faktury "VAT-marża".

8. Firma Galeria J zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia w przypadku niemożności jego realizacji. 

9. Przed dokonaniem zamówienia w sklepie internetowym Galeria J należy zapoznać się z niniejszym regulaminem i zaakceptować go. Złożenie zamówienia, jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. 

10. Powyższe postanowienia regulaminu obowiązują od dnia 14.10.2017. 

Dane do przelewu:

Raiffeisen Bank, numer konta: 72 1750 0012 0000 0000 0564 2655.